Opinie klientów

> Opinie-klientow

 • Dzięki wie20150918_130935dzy i kontaktom Pana Jacka z firmy Japan Imports dziś mogę cieszyć się autem w nienagannym stanie. Cała procedura od zakupu, poprzez transport z Japonii aż po sam odbiór samochodu, została przeprowadzona w sposób profesjonalny i rzeczowy. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chciałby sprowadzić auto z kraju Kwitnącej Wiśni!

  Marcin

 • FilipDziękuję bardzo firmie Japan Imports za pomoc przy ściągnięciu mojego wymarzonego samochodu – Lancera EVO 6 TME. Samochód zgodnie z opisem i zapewnieniami przyjechał w znakomitym stanie, zarówno technicznym, jak i wizualnym. Na uwagę zasługuje również znakomity kontakt z bardzo kompetentnym właścicielem Japan Imports! Polecam wszystkim!

  Filip

 • BartekProfesjonalizm i doskonała znajomość procedur przez firmę Japan Imports sprawiła, że stosunkowo szybko mogłem cieszyć się ze swojego auta w iście japońskim stanie.

  Bartek

 • BartekPod koniec 2014 roku kupiłem w Japan Imports Imprezę STI Wagon Limited MY00. Najpierw zobaczyłem zdjęcia. Napisałem wiadomość. Wsiadłem w pociąg i pojechałem odebrać auto. Na miejscu sobie na nie spojrzałem, posłuchałem i powiedziałem, że numer znam więc jazda próbna nie będzie potrzebna. Zapłaciłem i pojechałem w podróż do domu (470 km). Nie zawiodłem się. Jestem zadowolony w 100%! Auto nie wymagało żadnego wkładu. Wszystkie tarcze, klocki, płyny itd. nowe! Do tej pory z autem nie działo się nic niepokojącego. Silnik i reszta podzespołów działa jak należy. Po 2k km od wymiany oleju nie udało mi się dostrzec spadku jego poziomu na bagnecie, a i kolor zachował praktycznie jak prosto z butelki. Podsumowując. Za wcale nie takie duże pieniądze kupiłem bardzo szybkie i fajne auto z przebiegiem 98k km, w stanie jak z fabryki. Rdzy brak, nawet żadnego nalotu. Podłoga mega zdrowa. Pozdrawiam i gorąco polecam!

  Bartek

Back to top

Facebook