Oferty

> Oferty

Samochody z Japonii: klasyki i auta luksusowe

Firma Japan Imports oferuje kompleksową obsługę w zakresie importu samochodów z Japonii, logistyki oraz wszelkich kwestii formalno-prawnych. W naszej ofercie znajdą państwo najlepsze marki pojazdów w doskonałym stanie technicznym. Zajmujemy się również importem samochodów na zamówienie. Dostarczamy zarówno luksusowe auta, jak i samochody klasyczne z Japonii dla prawdziwych entuzjastów motoryzacji. Posiadamy najlepsze marki pojazdów z różnych roczników, w tym również bardziej wyszukane modele dla miłośników czterech kółek, jak i pojazdy, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim szukającym prostego rozwiązania na lata.

Dlaczego auta z Japonii są dobrym wyborem?

Japonia to bardzo dobry kraj na zakup samochodu. Dzięki restrykcyjnym przepisom prawnym dotyczącym przeglądów pojazdów, wszystkie używane samochody z Japonii charakteryzują się doskonałym stanem technicznym. Auta te cechuje także niski przebieg oraz bogate wyposażenie. Dla mieszkańców Japonii posiadanie samochodu to synonim luksusu, dlatego należycie dbają o auta będące symbolem ich wysokiego statusu społecznego. Zgodnie z obowiązującym w Japonii prawem proces kupna-sprzedaży pojazdu może odbywać się tylko i wyłącznie poprzez pośrednika na aukcji – salon samochodowy lub eksportera. Przed wystawieniem na aukcję samochodową każdy pojazd jest dokładnie sprawdzany pod względem technicznym. Ocenie zostają poddawane też wszelkie uszkodzenia kosmetyczne i mechaniczne samochodu. Każde importowane auto z Japonii spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dlaczego warto nam zlecić wyszukanie samochodu?

Kupno używanego samochodu może wiązać się z kilkoma zagrożeniami, takimi jak wady techniczne pojazdu, czy wady prawne i podatkowe lub nie od końca jasna historia serwisowa. Ponadto samo szukanie odpowiedniego auta, które spełni wszystkie oczekiwania, może być procesem długofalowym, przez co problematycznym dla wielu osób. Powierzając zakup samochodu profesjonalnej firmie, mają Państwo gwarancję bezpiecznej, bezproblemowej i szybkiej transakcji.

Jak sprowadzić auto z Japonii? My wiemy

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta i gwarantujemy, że sprowadzony przez nas używany samochód z Japonii sprosta wszystkim Waszym potrzebom. Jeśli nie są Państwo jeszcze zdecydowani na konkretną markę czy model, chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego auta. Nasze działanie wygląda następująco: znajdujemy kilka interesujących modeli samochodów, negocjujemy cenę, następnie sprowadzamy wybrane przez Klienta auto pod wskazany adres i w dogodnym dla niego terminie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Japan Imports. W przypadku pytań, zachęcamy także do kontaktu z nami. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednią markę i model samochodu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.LICZBA OFERT: 2
Back to top

Facebook