O nas

> O-nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Importem samochodów z Japonii zajmujemy się od 2013 roku, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie naszych Klientów. Wypracowane kontakty oraz bogate doświadczenie w branży pozwalają nam sprawnie i kompleksowo przeprowadzać każdą transakcję – od wyszukania konkretnej oferty, przez załatwienie wszystkich formalności, po odbiór wymarzonego samochodu przez Klienta. W zależności od wymagań, posiadamy także szeroką ofertę samochodów sprowadzonych już do Polski.

Specjalizujemy się wy wyszukiwaniu modeli, które wywołują szybsze bicie serca u każdego entuzjasty motoryzacji. Sprowadzane przez nas samochody charakteryzują się doskonałą kondycją techniczną i wizualną, jak również niskimi przebiegami.

NASI KLIENCI

Zaufało nam już wielu klientów, których lista stale rośnie. Swój samochód zamówił u nas również Mistrz Europy oraz zdobywca podium w Rajdzie Dakar, Krzysztof Hołowczyc.

1

JAK WYGLĄDA ZAKUP SAMOCHODU Z JAPONII?

ZAMÓWIENIE


Po złożeniu przez Klienta zamówienia zostaje mu przedstawiona pełna oferta dostępnych modeli – wraz z dokładnym kosztorysem.

ZALICZKA


W przypadku samochodu z aukcji, proces zakupu rozpoczyna wplata przez Klienta zaliczki (pobieranej na poczet udziału w licytacji).

AUKCJA


Po wygraniu aukcji następuje wpłacenie przez Klienta reszty kwoty (w jej skład wchodzi zakup samochodu oraz wszystkie opłaty w Japonii).

TRANSPORT


Kolejnym krokiem jest przygotowanie auta do wysyłki do Polski oraz jego transport do portu docelowego, wybranego przez Klienta.

FORMALNOŚCI


Gdy auto zostanie dostarczone do Polski, klient otrzyma kurierem komplet dokumentów. Dokonane zostaną również opłaty celne.

ODBIÓR


Ostatnim etapem jest dostarczenie auta pod wskazany przez Klienta adres lub odebranie go bezpośrednio z Barcina.

Back to top

Facebook