Oferty


Używane samochody z Japonii

Używane samochody mają szerokie grono zwolenników. Z roku na rok coraz więcej kierowców przekonuje się do zakupu pojazdu za granicą. Firma Japan Imports zajmuje się sprowadzaniem używanych samochodów z Japonii. W naszej ofercie znajdą Państwa różne marki i modele samochodów w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie. Używane auta z Japonii sprowadzamy na zamówienie, dostosowując ofertę do możliwości oraz indywidualnych preferencji Klienta. Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji samochodowej.

Jakie są zalety zakupu używanego samochodu?

Import samochodów na zamówienie

Osoby poszukujące dobrego i niepospolitego auta mogą poszukać go na naszych aukcjach lub skorzystać z oferowanej opcji importu samochodów na zamówienie. Jest to idealny wariant dla tych Klientów, którzy mają wybrany model auta, są zdecydowani na zakup samochodu w konkretnym roczniku lub szukają pojazdu z limitowanej serii. Takie auto możemy sprowadzić z Japonii również dla Ciebie, jeśli podasz nam swoje kryteria i oczekiwania wobec ceny samochodu, a przy tym będziesz mógł chwilę poczekać, abyśmy znaleźli idealną ofertę. Wyszukane modele aut sprawdzamy osobiście, jak również negocjujemy warunki zakupu i organizujemy ich transport do Polski, załatwiając w imieniu Klientów wszystkie związane z tym formalności.

Od 2013 roku zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy używanych samochodów z Japonii. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz bogate doświadczenie w branży pozwalające nam sprawnie przeprowadzać transakcję. Zapewniamy ekspresową realizację zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zachęcamy do kontaktu z nami.

LICZBA OFERT: 3
Back to top

Facebook