Oferty


Samochody klasyczne z Japonii – oferty krajowe

W naszej ofercie znajdą Państwo dostępne od ręki, doskonale wyposażone i zadbane samochody w atrakcyjnej cenie. Posiadamy najlepsze marki pojazdów z różnych roczników. Proponujemy zarówno auta klasyczne z Japonii dla fanów motoryzacji, bardziej wyszukane modele dla miłośników czterech kółek, jak i pojazdy, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim szukającym prostego rozwiązania na lata.

Dlaczego warto sprowadzić auto z Japonii?

Japonia to bardzo dobry kraj na zakup samochodu. Dzięki restrykcyjnym przepisom prawnym dotyczącym przeglądów pojazdów, wszystkie używane samochody z Japonii charakteryzują się doskonałym stanem technicznym. Auta cechuje także niski przebieg oraz bogate wyposażenie. Dla mieszkańców Japonii posiadanie samochodu to synonim luksusu, dlatego należycie dbają o swój skarb w celu podkreślenia nieprzeciętnej majętności właściciela. Zgodnie z obowiązującym w Japonii prawem, proces kupna-sprzedaży pojazdu może odbywać się tylko i wyłącznie poprzez pośrednika na aukcji – salon samochodowy lub eksportera. Przed wystawieniem na aukcję, każdy pojazd jest dokładnie sprawdzany pod względem technicznym. Ocenie zostają poddawane też wszelkie uszkodzenia kosmetyczne i mechaniczne. Każde auto z Japonii spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W przypadku pytań, zachęcamy także do kontaktu z nami. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednią markę i model samochodu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

LICZBA OFERT: 3
Back to top

Facebook