Oferty


Samochody z Japonii – oferta Japan Imports

Firma Japan Imports oferuje kompleksową obsługę w zakresie transportu samochodów z Japonii, logistyki oraz wszelkich kwestii formalno-prawnych. W naszej ofercie znajdą państwo najlepsze marki pojazdów w doskonałym stanie technicznym. Zajmujemy się również sprowadzaniem pojazdów na zamówienie. Dostarczamy zarówno luksusowe auta, jak i samochody klasyczne z Japonii dla prawdziwych entuzjastów motoryzacji.

Dlaczego warto zlecić wyszukanie samochodu?

Kupno używanego samochodu może wiązać się z kilkoma zagrożeniami, takimi jak wady techniczne pojazdu, czy wady prawne i podatkowe lub nie od końca jasna historia serwisowa. Ponadto samo szukanie odpowiedniego auta, które spełni wszystkie oczekiwania, może być procesem długofalowym, przez co problematycznym dla wielu osób. Powierzając zakup samochodu profesjonalnej firmie, mają Państwo gwarancję bezpiecznej, bezproblemowej i szybkiej transakcji.

Znajdziemy i sprowadzimy wymarzony samochód z Japonii

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta i gwarantujemy, że sprowadzony przez nas samochód sprosta wszystkim Państwa potrzebom. Jeśli nie są Państwo jeszcze zdecydowani na konkretną markę, czy model, chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego auta. Znajdujemy kilka modeli samochodów, negocjujemy cenę, następnie sprowadzamy wybrane przez Klienta auto pod wskazany adres i w dogodnym terminie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Japan Imports.

LICZBA OFERT: 37
    Back to top

    Facebook